1. Jak se můžu objednat?
Objednat se můžete telefonicky nebo elektronicky. Na maily odpovídám co nejdříve (většinou mám v mobilu oznámení o novém příchozím mailu během 10 minut). Objednací lhůta záleží na momentální vytíženosti, ale vždycky se dá domluvit. Focení ve víkendu není problém.

2. Proč preferujete fotografování v exteriéru?
Reální život je vždycky širší a zajímavější než inscenace. Kromě toho studiové záblesky nejsou dost bezpečné pro dětské oči (hlavně u děti do 3 let). Současné profesionální kamery dovolují fotit skoro při každém osvětlení a vytvářet přirozené hezké fotky.

3. Jak dlouho focení trvá?
Focení děti a rodin trvá zhruba 1-2 hodiny (záleží na tom jaký balíček si vyberete). Ve případě balíčku "Jeden den" fotograf může být s vámi od rána až do večera.

4. Na co si nezapomenout?
Nezapomeňte si hlavně na věci, které byste chtěli mít zachycené na fotografiích (pomůže vám s tím dotazník, který dostanete při objednání). Pro malé dětí můžete vzít jejich oblíbenou hračku a něco k jídlu. Nejdůležitější při focení je, samozřejmě, vaši nálada.

5. Kdy a jak se platí?
Placení probíhá v hotovosti, pokud není domluveno jinak. 50% z celkové částky zaplatíte při focení, další 50% jsou splatné při převzetí fotografii.

6. Kdo fotografie vybírá?
Výběr fotografii zůstává vždy rozhodnutím fotografa. Pokud byste se chtěli zúčastnit ve výběru, musíte mě předem informovat.

7. Jak dlouho mám čekat na fotografie?
Vytištěné fotografie a DVD dostanete do 21-ti pracovních dnů ode dne fotografování. Toto však neplatí pro fotoknihy, fotokalendáře, atd. O termínu jejich dodání budete informovaní dodatečně.

8. Kvalita fotografií
Vždycky dostanete fotografie na DVD v originálním (maximálním) rozlišení. Musíte si pamatovat, že každý monitor barvy zobrazuje jinak. Grafické úpravy fotografií provádím na profesionálním monitoru abych pro vás zaručila správné zobrazování barev při tisku.

9. Jak dlouho naše fotografie archivujete?
Máte zaručenou archivaci do 1 roku od pořízení na dvou externích nosičích dat.